Jdi na obsah Jdi na menu

Začínáme od spodních vrstev:)

20. 6. 2010

 

 

Je to jednoduché - jak může být svršek dokonalý, když nám už spodní vrstva tělo nehezky deformuje? Chceme-li vypadat opravdu skvěle a díky tomu se cítit příjemně, musí všechno perfektně sedět.

 

Když jsem se začala o tomto problému dozvídat více, nestačila jsem se divit. Ano, nenosím svou skutečnou velikost podprsenky. Mám několikery kalhotky, které bych si nemohla dovolit vzít pod přiléhavou sukni nebo kalhoty... Jak jsem k těmto zbytečným kouskům přišla? Jednoduše. Byla to zdánlivě výhodná koupě, nebo mi je věnoval někdo, kdo z nich už vyrostl. Největším problémem byla samozřejmě neinformovanost. Nikdy mě nenapadlo přemýšlet o tom, že je něco špatně.

Když se ptám sama sebe proč, hned mě napadá odpověď. Moje maminka taky nosila podprsenky s menším košíčkem a doháněla to větším obvodem. Za svůj život nepotkala jedinou prodavačku, která by jí poradila. S kamarádkami se o spodním prádle nebavila, když už o téma zakoply, bavily o slevách. Takže když mi narostla prsa, bylo to velmi jednoduché - začala jsem nosit špatnou velikost. Prodavačky netečné, s kamarádkami jsme řešily pouze originalitu designu.

 

Co jsme jednou udělali špatně už nezměníme. Ale vždycky můžeme začít znova a spoustu věcí tak zachránit.

 

 

Vždy, když se začínáme oblékat, musíme volit spodní prádlo které nám perfektně sedí. Musíme přemýšlet dopředu. Co dalšího přijde? Do čeho se zahalíme? Když si bereme bokovky, musíme mít bokové i kalhotky. Pod průsvitnou halenku zvolíme tělovou podprsenku. Jiné prádlo volíme na denní nošení, jiné si bereme pod večerní šaty.

 

 

Mohlo by se to zdát složité, ale věřte že kvalitní znalosti jsou klíčem k úspěchu. Na internetu se postupně objevují články na toto téma - proč píšu další? Dala jsem si za úkol, že tuto problematiku zmapuji co nejpodrobněji, zároveň budou tyto informace k dispozici na jednom místě. Hledání je časově náročné a ne všude dohledáme komplexní rozbor. 

Pro začátek se zeptám osoby nejpovolanější, a to prodavačky spodního prádla, která na diskuzním serveru Nyx.cz založila diskuzi Vše o podprsenkách. Díky ní jsou ženy již dnes informovanější a začínají o problému přemýšlet. A nejen to - začínají nosit správné velikosti i typy a díky tomu předcházejí zdravotním problémům, které by na ně v budoucnu čekaly.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář