Jdi na obsah Jdi na menu

Princip

Tyto stránky vznikají spontálně. Recenze, kritiky a odborné články na internetu buď chybí, nebo se nedají dohledat pro velké množství komerčních odkazů. Vymyslet správá klíčová slova je občas nad lidské schopnosti a i v terénu se setkáváme se značnou neinformovaností. Cílem těchto stránek je začít mapovat dnešní trh, přinášet věcné a zajímavé informace, rozhovory. Poukázat na věci výhodné, férové, neznámé, zapomenuté, etické, ekologické.

Texty jsou určeny pro veřejnost, pro lidi, kteří mají zájem neutopit se v dnešním světě pod tíhou slibů a lákadel. Peníze neušetříme tak, že nebudeme nic kupovat, což musíme dělat pro přežití, peníze ušetříme jedině přemýšlením při výběru.

Poprosila bych Vás o komentáře. Jsou otevřené všem, piště připomínky, přání, vyvádějte mě z omylů. Z diskuzí budou plynout ještě zajímavější věci než z článků. V ideálním případě by se článek měl stát pouze tématem diskuze:)

Do diskuze, prosím, vstupujte s respektem. Berte v úvahu, že jsme omylní lidé a v rámci zachování čisté hlavy a zdravého srdce bychom měli reagovat s nadhledem a bez zbytečných nadávek.


Pokud máte pocit, že Vás stránky oslovily a pomohly Vám a Vy byste také chtěli pomoci, můžete se libovolným finančním příspěvkem podílet na jejich vzniku (číslo účtu: 206064181/0300). Když jsou prostředky, lze uskutečnit všelicos. Tyto stránky vytvářím ze svého vlastního zájmu, zabere mi to však poslední zbytky volného času. Bohužel zatím kvůli tomu nedochází k realizacím větších projektů - recenze obchodů s kvalitními fotografiemi, popisy oděvů s náležitou obrazovou dokumentací... Nápady by byly.

V případě že se zapojíte, napiště mi, prosím, do poznámky příkazu heslo "podpora". Chcete-li, aby byl Váš příspěvek využit pro nakousnutí konkrétního tématu, spojte se se mnou pomocí e-mailu (Anique.L@centrum.cz).